رسانه ها

برگزاری همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه»

وحیده نگین: «زنان و آسیب‌های اجتماعی»، «زنان، بیمه‌های اجتماعی و حمایت‌های اجتماعی» و «زنان، خانواده و رفاه اجتماعی» از جمله محورهای این همایش هستند.

 

 

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور زنان و خانواده از بررسی آخرین راهکارهای توسعه گفتمان پیرامون مسائل اجتماعی زنان و همچنین ایجاد حساسیت در نظام تصمیم‌سازی کشور نسبت به نیاز‌ها و چالش‌های پیش‌روی نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی در حوزه زنان؛ در همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه» خبر داد.

وحیده نگین با بیان این خبر افزود: این همایش ۶ بهمن ماه سال جاری به همت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار می‌شود و در آن مسائل و موضوعات مختلف در حوزه زنان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد تا به نوعی در راستای ایجاد ارتباط بیشتر بین سیاست گذاران اجتماعی و صاحب نظران علمی و متخصص این حوزه اقدام شده و برای این منظور بسترسازی شود.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی افزود: «زنان و آسیب‌های اجتماعی»، «زنان، بیمه‌های اجتماعی و حمایت‌های اجتماعی» و «زنان، خانواده و رفاه اجتماعی» از جمله محورهای این همایش هستند.

بر اساس گفته مشاور وزیر کار، همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه» در محل سالن تلاش مجموعه فرهنگی - ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماع و با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 

منبع : خبرگزاری ایلنا

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی