رسانه ها

تقدیر مجمع مدرسین و محققین از رییس جمهور و هیات دیپلماسی کشور

مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور، از وی و هیات دیپلماسی قدردانی کرد.

 

 

متن این نامه بدین شرح است:


بسم الله الرّحمن الرّحیم
جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی(دامت برکاته)
رییس محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
وفای به عهد و وعده‌ای که با مردم داشتید، اولین پیروزی ماندگار و ثمره پایدار مجاهدت یکسال‌ و نیمه فرزندان قهرمان ملت ایران است. به شما و یاران کارامد، متعهد و سخت‌کوشتان درود می‌فرستیم. توفیق مردان دیپلماسی و سیاست ما بیش از آنکه در انعقاد قرارداد و تفاهم با قدرت‌های جهانی باشد، در ارائه چهره معقول و منطقی از نظام اسلامی بود. رفتار دولت تدبیر و امید به جهانیان نشان داد که جمهوری اسلامی در عین حفظ اصول و ارزش‌های پایدار و ماندگار خود واقعیت‌های بین المللی را درک می‌کند، به افکار عمومی جهانیان احترام می‌گذارد و روش‌های خردمندانه را در تعقیب اهداف خود پیش می‌گیرد.ملت شریف ایران امروز خرسندند، به رأی خود می‌بالند و شما را که فرزند برومند این ملت و پاسدار خدوم این ملک و آیین هستید، می‌ستایند.
برخود لازم می‌دانیم از هدایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری قدردانی کرده و از مردان سیاست و دیپلماسی، تیم مذاکره‌کننده، که با سخت‌کوشی و فداکاری خود لبخند برلب مردم فهیم ایران نشاندند، به‌خصوص وزیر متعهد جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف سپاسگزاری ‌کنیم.
آقای رییس جمهور توفیقات ملت ایران که به تدبیر شما و همکارانتان رقم خورد، همان‌گونه که دوستان را امیدوار کرده، دشمنان کینه توز خارجی و برخی افراد منفعت‌طلب، خودخواه و سیاست‌باز را برآشفته است. از این پس نیز رفتارهای نابه‌جا و اقدامات دلسردکننده آنان را شاهد خواهیم بود، اما چه باک که سایه لطف خدای رحمان و رحیم بر سر خدمتگزاران صادق است و حمایت ملت بزرگ ایران بدرقه راهتان. با صلابت و بی‌هراس راه منافع ملی و مصالح نظام را ادامه دهید. امید است با همکاری همه ارکان نظام فرصت برای تحقق دیگر وعده‌های انتخاباتی شما به‌خصوص در عرصه سیاست داخلی و مسایل فرهنگی و اجتماعی نیز فراهم شود.
والسّلام علیکم و رحمه الله و برکاته
مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم

 

منبع : اتاق نیوز

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی