رسانه ها

معاونت امور زنان ریاست جمهوری تا کنون گزارشی از حل مشکلات زنان جامعه ارائه نکرده است.

 

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حل نشدن مشکلات حوزه زنان گفت: معاونت امور زنان ریاست جمهوری تا کنون گزارشی از حل مشکلات زنان جامعه ارائه نکرده است.

 

شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: با نزدیک شدن به انتخابات مجلس فعالیت‌های انتخاباتی تقویت شده است و همین موضوع باعث شده است تا موضوع زنان و مشکلات آنها بیشتر تحت الشعاع این اقدامات قرار گیرد.

  وی ادامه داد: پررنگ شدن فعالیت‌‌های سیاسی همواره از جمله مسائلی است که باعث شده است موضوعات حوزه زنان مورد توجه قرار نگیرد و از دولتی به دولت بعد موکول شود، همانطور که تا کنون نیز معاونت امور زنان ریاست جمهوری گزارشی از حل مشکلات زنان بر اساس برنامه‌های آنها ارائه نکرده است.

این عضو فراکسیون زنان مجلس افزود: این انتقادی است که همزمان با هفته و روز زن نیز بنده مطرح کردم که چرا هیچ گزارشی از عملکرد این معاونت ارائه نمی‌شود و همچنان گزارش‌های ارائه شده در حد وعده است و در عمل مشکلات همچنان باقی است، بیمه زنان خانه‌دار و افزایش مرخصی زایمان از جمله این موضوعات است که هنوز راهکار عملیاتی برای آنها ارائه نشده است. 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی