رسانه ها

تشکیل "میز صادرات خدمات گردشگری" گامی موثردرشکوفایی گردشگری

 
رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با بیان این مطلب که اقلیم البرز به‌ عنوان یکی از پتانسیل های بازارهدف و توسعه کالاهای غیرنفتی ازجمله صنایع دستی می تواند از دیوار بی مهری ها عبور کند گفت:تشکیل میز صادرات خدمات گردشگری دراتاق البرز گام مفیدی در رسیدن به این هدف محسوب می شود.

 مهین بوالحسنی در چهارمین جلسه کمیسیون گردشگری استان البرز اظهارداشت: تشکیل میز توسعه خدمات گردشگری می تواند یاریگر بخش گردشگری در پررنگ نشان دادن پتانسیل های این بخش مغفول مانده باشد.

وی اظهار داشت: با توجه به این مساله که دردوره پسا تحریم قرار داریم باید در سایه همفکری، شرایط بهبود فضای گردشگری در البرز را ایجاد کنیم و تشکیل میز خدمات درالبرز می تواند درسایه آموزش از طریق کارشناسان دفترتوسعه صادرات به توسعه خدمات پایداردراین زمینه اثر بخش باشد.  

بوالحسنی در ادامه افزود: ما باید تلاش کنیم که با حمایت‌ از بخش خصوصی تقویت زیرساخت‌های گردشگری استان را افزایش داده تا به پویایی وتوسعه حوزه گردشگری البرزکه ظرفیت بسیار بالایی دراقتصاد استان خواهد داشت کمک کنیم.

وی بیان کرد:درپی جذب سرمایه گذاران خارجی باید توجه داشته باشیم که با برنامه ریزی،همپای سرمایه گذاران خارجی پیش رفته تا از قافله عقب نمانیم.

 وی بررسی مسائل مرتبط با بازارهای هدف درحوزه خدمات، رفع مشکلات در فرآیندها و ارائه پیشنهادهای لازم به تصمیم گیران، ایجاد هماهنگی میان نهادهای خدمات دهنده و معرفی انواع خدمات را ازمزایای به وجود آمدن میزصادرات خدمات در حوزه گردشگری معرفی کرد و اظهارامیدواری کردبا پویایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز، سازمان صنعت و معدن و تجارت استان و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز، این مهم هرچه سریع تر تحقق یابد.

 

منبع : شبکه خبری شهروند البرز

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی